1% Wspólny Cel

Wraz ze szczecińską Fundacją Kamienica 1 rozpoczęliśmy działania mające na celu
pozyskanie środków w ramach projektu "1% Wspólny cel:  OSK - dbający o kursanta"

Teraz możesz samodzielnie i bezpłatnie wypełnić deklarację dzięki programowi jaki Tobie udostępniamy!

Jeżeli nawet nigdy nie wypełniałeś takich dokumentów program poprowadzi Cię "za rękę" a co ważne, podpowie z jakich odliczeń i ulg możesz skorzystać. Zadba również o Twój komfort i sam wyśle Twój PIT przez specjalne szyfrowane łącze prosto do Urzędu Skarbowego. Nie będziesz musiał stać w kolejkach.

TU SIĘ ROZLICZ - POBIERZ BEZPŁATNY PROGRAM

Jeżeli zlecasz dokonanie rozliczenia również możesz przekazać swój 1% podatku właśnie na nasze działania
Wystarczy zwrócić uwagę osobie przygotowującej Twoje zaznanie podatkowe aby w deklaracji PIT wpisała numer:

KRS: 377928

i obowiązkowo cel szczegółowy:

"OSK – dbając o Kursanta"

UWAGA: wpisanie podanego wyżej celu szczegółowego jest niezbędne aby darowizna trafiła do nas!!!

Prześlij nam skan potwierdzenia kwoty darowizny, a my przygotujemy dla Ciebie
specjalne podziękowania tak, aby wszyscy - również Twoi kursanci wiedzieli,
że dbasz o ich dobro i najwyższą jakość świadczonych usług.

Środki z Twojego podatku zostaną przekazane na cele statutowe i rozliczone zgodnie z przepisami.

Sprawozdanie z akcji w 2016 r.