Rada Programowa

Rada Programowa Fundacji pełni funkcję doradczą i konsultacyjną:

• sugeruje kierunki aktywności Fundacji w oparciu o wiedzę i doświadczenie Członków Rady Programowej Fundacji,
  • opiniuje projekty działań Fundacji - na wniosek Zarządu Fundacji,
  • konsultuje merytorycznie działania realizowane przez Fundację.

Na Członków Rady Programowej Fundacji zostają powołane w szczególności osoby, których doświadczenie
i posiadana wiedza, a także społeczna postawa są istotne dla realizacji jej celów statutowych oraz członkowie Zarządu Fundacji

Dr hab. Stanisław Iwan

Szczecin

Prodziekan Wydziału Inżynieryjno-Ekonomicznego Transportu Akademii Morskiej w Szczecinie.

Adam Knietowski

Toruń

Instruktor techniki jazdy, ekspert ds. jazdy defensywnej, twórca programów szkolenia kierowców.

Roman Meller

Toruń

Instruktor techniki jazdy kat. A, B, C, D, C+E, D E. Ekspert BRD. Członek Państwowej Komisji Egzaminacyjnej dla instruktorów techniki jazdy.

Marcin Kukawka

Poznań

Instruktor nauki i techniki jazdy. Ekspert motocyklowy.

Tomek Kulik

Instruktor nauki jazdy i techniki jazdy, ekspert motocyklowy.

Maciej Denisiuk

Szczecin

Wykładowca w Zakładzie Medycyny Ratunkowej na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Ratownik medyczny.

Małgorzata Serbin

Szczecin

7 Mistrz i Vice Mistrz Polski w wyścigach samochodowych. Trener i manager kierowcy wyścigowego Jakuba Litwina.

Patryk Tomaszkiewicz

Włocławek

Instruktor nauki i techniki jazdy samochodów ciężarowych. Trener-wykładowca kwalifikacji wstępnej.

Joanna Hryniuk

Szczecin

Wykładowca - edukator i tłumacz - biegły języka migowego w Centrum Aktywizacji i Języka Migowego.

Jacek Nowicki

Oborniki Wielkopolskie

Instruktor nauki jazdy, promotor BRD.
Politolog.